Zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 784 577 580

Oferujemy Państwu pomoc w zwalczaniu owadów i ich gniazd, głównie os i szerszeni.

Owady gnieżdżą się najczęściej w dziuplach starych drzew, w jaskiniach i szczelinach skalnych, mogą jednak pojawić się także pod dachem zabudowań gospodarczych lub mieszkaniowych. Budują swoje gniazda w zacisznych miejscach, osłoniętych od deszczu, wiatru i promieni słonecznych. Pojawienie się os lub szerszeni w pobliżu naszych domostw niesie ze sobą poważne konsekwencje, ponieważ owady te poprzez ukąszenia wpuszczają do organizmu człowieka silnie trujący jad. Niebezpieczne są zwłaszcza użądlenia w usta bądź gardło oraz użądlenia dzieci o skłonnościach alergicznych.

Firma Insekt Serwis, dokonując dezynsekcji, zachowuje wszelkie środki ostrożności i przeprowadza akcję w sposób bezpieczny i skuteczny. Nasze działania są zależne od położenia i rodzaju gniazda. Na miejscu zdarzenia przeprowadzamy jego dokładne rozpoznanie i w zależności od sytuacji przygotowujemy sprzęt potrzebny w czasie działania. Oferujemy Państwu skuteczne i sprawdzone metody pozbycia się owadów i ich gniazd. Gwarantujemy, że użyte przez nas środki są bezpieczne dla środowiska i posiadają wymagane atesty Państwowego Zakładu Higieny oraz Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej.

Stronę wyszukiwano po słowach:

usuwanie gniazd owadów Kraków, usuwanie owadów Kraków, usuwanie gniazd os Kraków, usuwanie gniazd szeszeni Kraków, usuwanie owadów i ich gniazd Kraków, usuwanie siedlisk owadów Kraków, usuwanie os Kraków, usuwanie szerszeni Kraków, zwalczanie owadów Kraków, zwalczanie os Kraków, zwalczanie szerszeni Kraków, zwalczanie owadów i ich gniazd Kraków.