Usuwanie wirusów z mieszkania – dezynfekcja, odkażanie, ozonowanie Kraków

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich Klientów w związku z szerzącą się pandemią koronawirusa, firma Insekt-Serwis wprowadziła nowe usługi związane z usuwaniem wirusów z mieszkania. Ta usługa przeznaczona jest nie tylko dla tych, którzy przebyli chorobę Covid- 19 bądź mieli potwierdzoną obecność koronawirusa w organizmie, ale również dla osób, które obawiają się wirusa i chciałyby mieć pewność, że nie ma go w ich najbliższym otoczeniu. 

 

Ochrona przed wirusami Kraków – odkażanie pomieszczeń, mieszkań, bloków – Kraków

Podstawowe działanie naszych pracowników to odkażanie mieszkania.  W pierwszej kolejności wykonywane jest ozonowanie mieszkania. Kraków jest dużym miastem, z wieloma zanieczyszczeniami. Dlatego też ta metoda pozwoli nam pozbyć się nie tylko koronawirusa z naszego domu, ale także wielu innych drobnoustrojów, które unoszą się w powietrzu. Ozonowanie pomieszczeń w Krakowie przynosi wymierne efekty. Powietrze w mieszkaniu po ozonowaniu jest wolne od wszelkich zanieczyszczeń. Likwidacja wirusa Kraków, chroni nas i nasze rodziny przed pandemią, która ogarnęła cały świat.

Zamgławianie pomieszczeń Kraków

Inną techniką wykorzystywaną przy walce z nowym koronawirusem jest zamgławianie mieszkania. Ta metoda polega na rozpylaniu niewielkich cząsteczek wody w pomieszczeniu. Powstała w ten sposób mgła wnika głęboko we wszystkie przedmioty i sprzęty znajdujące się w pomieszczeniu i dogłębnie je oczyszcza. Metoda ta może być wykorzystywana zarówno w mieszkaniach prywatnych, biurach jak i miejscach użyteczności publicznej. Jest ona w pełni bezpieczna zarówno dla ludzi jak i dla zwierząt. Do oczyszczanego mieszkania można bezpiecznie wrócić już po kilku godzinach. Odkażanie pomieszczeń w Krakowie powinno być wykonane, jeśli wiemy bądź przypuszczamy, że w danym miejscu przebywała osoba zarażona koronawirusem. 

Ozonowanie mieszkania Kraków – likwidacja wirusów

Ozon to bardzo silny utleniacz, a przy tym – jeden z najlepszych środków do dezynfekcji, pozostając przy tym maksymalnie bezpiecznym dla człowieka. Dzięki usłudze ozonowania nasza firma skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju wirusy, roztocza, pleśnie i grzyby a także nieprzyjemne zapachy (papierosy, lakiery, farby, zwierzęta).

 

Stronę wyszukiwano po słowach:

ochrona przed wirusami kraków ozonowanie mieszkania kraków ozonowanie pomieszczeń kraków likwidacja wirusa kraków odkażanie pomieszczeń kraków odkażanie mieszkania zamgławianie pomieszczeń kraków usuwanie wirusów z mieszkania dezynfekcja magazynu kraków dezynfekcja szatni kraków dezynfekcja bloków kraków dezynfekcja klatek schodowych kraków dezynfekcja korytarzy kraków