Zapraszamy Państwa do skorzystania z usługi deodoryzacji.

Zabieg ten polega na usuwaniu wszelkich przykrych i uciążliwych zapachów, które powstały w wyniku fermentacji i procesów gnilnych. Likwidujemy nieznośne zapachy powstałe m. in. po pożarze, po zmarłym, zapachy organiczne (ścieki, śmieci, utylizacje odpadów, nikotyny, itp.). Zabieg deodoryzacji towarzyszy dezynfekcji, przeprowadza się go wyłącznie metodami chemicznymi poprzez oprysk.

Do usług deodoryzacji wykorzystujemy najwyższej jakości środki, które posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny i Ministerstwa Rolnictwa.
Usuwamy nie tylko nieprzyjemne zapachy, ale także ich przyczyny: grzyby, pleśń, wirusy, bakterie. Pozbywamy się przykrych zapachów wszędzie tam, gdzie tego Państwo potrzebują, m. in. w mieszkaniach, we wnętrzach samochodów, w pomieszczeniach szpitalnych, produkcyjnych, użyteczności publicznej itp. .
Zabiegi deodoryzacji realizujemy zgodnie z aktualnymi standardami, specjalistyczną wiedzą oraz obowiązującymi przepisami prawa, a także wymogami bezpieczeństwa zdrowotnego ludzi i zwierząt.